First Round |
Second Round |
Quarterfinals |
Semifinals |
Championship |
|
R1 #1 |
12
Cloudland
(10-0)
|
Game 101
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R2 #4 |
28
Harriman
(6-4)
|
|
25
Harriman
|
Game 201
Fri. Nov. 12 7 PM
|
21
Austin-East
|
|
42
Harriman
|
Game 301
Fri. Nov. 19 7 PM
|
29
Loudon
|
|
8
Harriman
|
Game 401
Fri. Nov. 26 7 PM
|
35
Goodpasture
|
|
31
Goodpasture
|
Fri. Dec. 3 3:30 PM
Clinic Bowl @ Vanderbilt
|
6
Huntingdon
|
|
Goodpasture |
R2 #2 |
41
Austin-East
(7-3)
|
Game 102
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R1 #3 |
0
South Greene
(7-3)
|
|
R1 #2 |
14
Happy Valley
(7-3)
|
Game 103
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R2 #3 |
34
Alcoa
(5-5)
|
|
10
Alcoa
|
Game 202
Fri. Nov. 12 7 PM
|
21
Loudon
|
|
R1 #4 |
12
Johnson Co.
(5-5)
|
Game 104
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R2 #1 |
32
Loudon
(7-3)
|
|
R3 #1 |
38
Tyner
(9-1)
|
Game 105
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R4 #4 |
12
Westmoreland
(6-4)
|
|
35
Tyner
|
Game 203
Fri. Nov. 12 7 PM
|
14
David Lipscomb
|
|
18
Tyner
|
Game 302
Fri. Nov. 19 7 PM
|
21
Goodpasture
|
|
R4 #2 |
35
David Lipscomb
(8-2)
|
Game 106
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R3 #3 |
14
Meigs Co.
(7-3)
|
|
R3 #2 |
14
Marion Co.
(7-3)
|
Game 107
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R4 #3 |
55
Goodpasture
(7-3)
|
|
49
Goodpasture
|
Game 204
Fri. Nov. 12 7 PM
|
6
Smith Co.
|
|
R3 #4 |
12
Bledsoe Co.
(4-6)
|
Game 108
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R4 #1 |
35
Smith Co.
(8-2)
|
|
R5 #1 |
47
Harpeth
(9-1)
|
Game 109
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R6 #4 |
0
Camden
(5-5)
|
|
43
Harpeth
|
Game 205
Fri. Nov. 12 7 PM
|
6
Houston Co.
|
|
14
Harpeth
|
Game 303
Fri. Nov. 19 7 PM
|
45
Huntingdon
|
|
17
Huntingdon
|
Game 402
Fri. Nov. 26 7 PM
|
10
Union City
|
|
STATE CHAMPION |
R6 #2 |
14
Riverside
(9-1)
|
Game 110
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R5 #3 |
26
Houston Co.
(8-2)
|
|
R5 #2 |
8
Lewis Co.
(7-3)
|
Game 111
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R6 #3 |
6
McKenzie
(8-2)
|
|
20
Lewis Co.
|
Game 206
Fri. Nov. 12 7 PM
|
47
Huntingdon
|
|
R5 #4 |
20
Loretto
(5-5)
|
Game 112
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R6 #1 |
49
Huntingdon
(6-4)
|
|
R7 #1 |
62
Union City
(9-1)
|
Game 113
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R8 #4 |
8
Booker T. Washington
(5-5)
|
|
22
Union City
|
Game 207
Fri. Nov. 12 7 PM
|
7
Oakhaven
|
|
45
Union City
|
Game 304
Fri. Nov. 19 7 PM
|
6
Humboldt
|
|
R8 #2 |
38
Oakhaven
(8-2)
|
Game 114
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R7 #3 |
22
Peabody
(3-7)
|
|
R7 #2 |
33
Humboldt
(5-5)
|
Game 115
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R8 #3 |
6
Treadwell
(4-6)
|
|
40
Humboldt
|
Game 208
Fri. Nov. 12 7 PM
|
14
Memphis Carver
|
|
R7 #4 |
7
Gibson Co.
(3-7)
|
Game 116
Fri. Nov. 5 7 PM
|
R8 #1 |
43
Memphis Carver
(7-3)
|
|