Regional Quarterfinals |
Regional Semifinals |
Regional Finals |
Sectionals |
State Qualifiers |
D1 #1 |
73
North Greene
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D2 #4 |
42
Jellico
|
|
54
North Greene
|
Mon. Feb. 28 6:00 PM Daniel Boone H.S.
|
36
Unaka
|
|
37
North Greene
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM Daniel Boone H.S.
|
26
Cloudland
|
|
|
|
D2 #2 |
38
Washburn
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D1 #3 |
52
Unaka
|
|
D2 #1 |
38
Cosby
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D1 #4 |
55
Hampton
|
|
52
Hampton
|
Mon. Feb. 28 7:30 PM Daniel Boone H.S.
|
59
Cloudland
|
|
54
North Greene
(24-12)
|
Sat. Mar. 5 7:00 PM
|
41
Oneida
(19-11)
|
|
North Greene
|
D1 #2 |
74
Cloudland
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D2 #3 |
19
Hancock Co.
|
|
D3 #1 |
64
Oneida
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D4 #4 |
38
Oakdale
|
|
55
Oneida
|
Mon. Feb. 28 6:00 PM Harriman H.S.
|
44
Greenback
|
|
46
Oneida
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM Harriman H.S.
|
51
Coalfield
|
|
D4 #2 |
39
Greenback
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D3 #3 |
37
Sunbright
|
|
D4 #1 |
47
Harriman
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D3 #4 |
35
Wartburg Central
|
|
61
Harriman
|
Mon. Feb. 28 7:30 PM Harriman H.S.
|
66
Coalfield
|
|
49
Coalfield
(25-6)
|
2OT
Sat. Mar. 5 7:00 PM
|
53
Cloudland
(20-9)
|
|
Cloudland
|
D3 #2 |
57
Coalfield
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D4 #3 |
34
Midway
|
|
D5 #1 |
1
Copper Basin
|
|
Forfeit
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D6 #4 |
0
Richard Hardy
|
|
31
Copper Basin
|
Mon. Feb. 28 5:30 PM Seqautchie Co. H.S.
|
57
Van Buren
|
|
47
Van Buren
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM Seqautchie Co. H.S.
|
54
Whitwell
|
|
D6 #2 |
2
Van Buren
|
|
Forfeit
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D5 #3 |
0
Chatt. Girls' Leadership Aca.
|
|
D6 #1 |
57
Whitwell
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D5 #4 |
14
Lookout Valley
|
|
57
Whitwell
|
Mon. Feb. 28 7:00 PM Seqautchie Co. H.S.
|
38
Sale Creek
|
|
39
Whitwell
(26-8)
|
Sat. Mar. 5 7:00 PM
|
41
Clay Co.
(24-5)
|
|
Clay Co.
|
D5 #2 |
52
Sale Creek
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D6 #3 |
49
South Pittsburg
|
|
D7 #1 |
76
Clay Co.
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D8 #4 |
25
Merrol Hyde
|
|
66
Clay Co.
|
Mon. Feb. 28 6:00 PM East Robertson H.S.
|
51
Pickett Co.
|
|
40
Clay Co.
|
Wed. Mar. 2 7:00 PM East Robertson H.S.
|
54
Red Boiling Springs
|
|
D8 #2 |
59
East Robertson
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D7 #3 |
73
Pickett Co.
|
|
D8 #1 |
64
Jo Byrns
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D7 #4 |
68
Gordonsville
|
|
47
Gordonsville
|
Mon. Feb. 28 7:30 PM East Robertson H.S.
|
60
Red Boiling Springs
|
|
30
Red Boiling Springs
|
Sat. Mar. 5 7:00 PM
|
43
Van Buren
(19-10)
|
|
Van Buren
|
D7 #2 |
61
Red Boiling Springs
|
|
Fri. Feb. 25 7:00 PM
|
D8 #3 |
34
Trousdale Co.
|
|
|
|
|