First Round |
Second Round |
Quarterfinals |
Semifinals |
Championship |
|
|
Seymour
(9-1)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Bye
|
|
3
Seymour
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
6
McMinn Central
|
|
17
McMinn Central
|
Fri. Nov. 26 7:30 PM
|
7
Grundy Co.
|
|
10
McMinn Central
|
Fri. Dec. 3 7:30 PM
|
6
Roane Co.
|
|
6
McMinn Central
|
Sat. Dec. 11 12 PM
Clinic Bowl @ Vanderbilt
|
26
Springfield
|
|
Springfield |
|
30
McMinn Central
(5-5)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
20
York Institute
(8-2)
|
|
|
14
Scott
(5-5)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
24
Grundy Co.
(8-2)
|
|
38
Grundy Co.
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
7
Knoxville West
|
|
|
Bye
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Knoxville West
(6-4)
|
|
|
Roane Co.
(7-3)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Bye
|
|
21
Roane Co.
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
0
Knoxville Fulton
|
|
7
Roane Co.
|
Fri. Nov. 26 7:30 PM
|
6
Marion Co.
|
|
|
37
Knoxville Fulton
(3-7)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
8
Happy Valley
(8-2)
|
|
|
20
Gatlinburg-Pittman
(7-3)
|
OT
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
21
Gibbs
(5-5)
|
|
0
Gibbs
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
39
Marion Co.
|
|
|
Bye
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Marion Co.
(10-0)
|
|
|
White House
(9-1)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Bye
|
|
14
White House
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
3
Union City
|
|
14
White House
|
Fri. Nov. 26 7:30 PM
|
12
Marshall Co.
|
|
6
White House
|
Fri. Dec. 3 7:30 PM
|
12
Springfield
|
|
STATE CHAMPION |
|
18
Sheffield
(6-4)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
42
Union City
(9-1)
|
|
|
12
Chester Co.
(6-4)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
17
Ridgeway
(6-4)
|
|
7
Ridgeway
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
20
Marshall Co.
|
|
|
Bye
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Marshall Co.
(8-2)
|
|
|
Humboldt
(7-3)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Bye
|
|
7
Humboldt
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
27
Springfield
|
|
35
Springfield
|
Fri. Nov. 26 7:30 PM
|
12
Trezevant
|
|
|
6
Giles Co.
(4-6)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
35
Springfield
(8-2)
|
|
|
7
Portland
(6-4)
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
14
Waverly
(7-3)
|
|
7
Waverly
|
Fri. Nov. 19 7:30 PM
|
40
Trezevant
|
|
|
Bye
|
Fri. Nov. 12 7:30 PM
|
|
Trezevant
(10-0)
|
|